"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy." J.K.

środa, 1 stycznia 2014

jaki był 2013 ?

Chciałam jakoś podsumować ten miniony rok. Zdarzyło się w nim dużo przykrych rzeczy. Parę razy zostaliśmy postawieni w sytuacji kiedy brakło już sił na płacz. Ja znowu zawiodłam się ludziach. Ktoś kogo znałam ładnych parę lat okazał się całkiem innym człowiekiem. Nie takim jakim go poznałam. A na zakończenie znajomości wirtualnie dał mi w twarz. No cóż, mam kolejną nauczkę na przyszłość.

Ale też przekonałam się, że jest kilka osób, na które mogę zawsze liczyć w każdej sytuacji. I szczerze mówiąc na początku naszych znajomości nie pomyślałabym, że to właśnie one staną mi się najbliższe. Dziękuję Wam :*

Ten rok był kolejnym szczególnym rokiem z naszą córką. Isia z początku roku 2013 nie przypomina wcale  łobuza z jego końcówki. Patrzyliśmy jak z ledwo 'odrośniętego od ziemi' krasnala stała się 'strusiem pędziwiatrem' wszędzie wtykającym swój nos ;)

Końcówka roku przyniosła zmiany. Przeprowadziliśmy się, mąż dostał lepszą pracę, pojawiły się małe nadzieje na to, że może będzie dobrze.

Ja mam kilka planów na ten rok i postanowień. Mam nadzieję, że uda się je zrealizować.

Dziś w pierwszy dzień Nowego Roku chciałabym Wam i sobie życzyć, by 2014 był lepszym rokiem niż poprzedni. By przynosił każdego dnia uśmiech i pomagał realizować plany, postanowienia i zamierzenia. By przyniósł wiarę w to, że może być dobrze. A przede wszystkim by dał każdemu z Was to, czego od niego oczekuje :)

                       Niech się Wam darzy w tym Nowym 2014 Roku !

Mooonik :)5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Wam szczęścia i pomyślności w Nowym Roku! Niech będzie lepszy niż poprzedni!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby 2014 okazal sie o wiele hojniejszy I lepszy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech kolejny rok będzie o niebo lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i dla Was! Oby był pełen pozytywnych wydarzeń i dobrych ludzi na Waszej drodze :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny :)